UEFA Avrupa Konferans Ligi ve UEFA Avrupa Ligi Maçları

UEFA AVRUPA KONFERANS LİGİ

D Grubu

19.45 Lugano (İsviçre) – Club Brugge (Belçika)

22.00 Bodo/Glimt (Norveç) – BEŞİKTAŞ

H Grubu

19.45 Fenerbahçe – Ludogorets (Bulgaristan)

22.00 Spartak Trnava (Slovakya) – Nordsjaelland (Danimarka)

GALATASARAY

11.00 Sarı-kırmızılı ekip, Çaykur Rizespor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

KONYASPOR

13.00 Başkan Fatih Özgökçen ve yönetim kurulu üyeleri, basın toplantısı düzenleyecek.

TRABZONSPOR

10.30 Edin Visca, basın mensuplarına açıklamalarda bulunacak.

11.00 Bordo-mavililer, Fatih Karagümrük maçının hazırlıklarına devam edecek.

– UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde bugün oynanacak diğer maçlar şöyle;

19.45 Lille (Fransa) – Slovan Bratislava (Slovakya)

19.45 Kİ Klaksvik (Faroe Adaları) – Olimpija Ljubljana (Slovenya)

19.45 Gent (Belçika) – Breidablik (İzlanda)

19.45 Ballkani (Kosova) – Astana (Kazakistan)

19.45 AZ Alkmaar (Hollanda) – Aston Villa (İngiltere)

22.00 Dinamo Zagreb (Hırvatistan) – Viktoria Plzen (Çekya)

22.00 Zrinjski (Bosna Hersek) – Legia Varşova (Polonya)

22.00 Genk (Belçika) – Ferencvaros (Macaristan)

22.00 Fiorentina (İtalya) – Cukaricki (Sırbistan)

22.00 Eintracht Frankfurt (Almanya) – HJK (Finlandiya)

22.00 Aberdeen (İskoçya) – PAOK (Yunanistan)

UEFA AVRUPA LİGİ

19.45 Olympiakos (Yunanistan) – West Ham United (İngiltere)

19.45 Backa Topola (Sırbistan) – Freiburg (Almanya)

19.45 Olimpik Marsilya (Fransa) – AEK (Yunanistan)

19.45 Sparta Prag (Çekya) – Rangers (İskoçya)

19.45 Aris Limassol (Kıbrıs Rum Kesimi) – Real Betis (İspanya)

19.45 Sturm Graz (Avusturya) – Atalanta (İtalya)

19.45 Rakow (Polonya) – Sporting Lizbon (Portekiz)

19.45 Molde (Norveç) – Hacken (İsveç)

22.00 Brighton Hove Albion (İngiltere) – Ajax (Hollanda)

22.00 Union Saint-Gilloise (Belçika) – LASK (Avusturya)

22.00 Liverpool (İngiltere) – Toulouse (Fransa)

22.00 Panathinaikos (Yunanistan) – Rennes (Fransa)

22.00 Roma (İtalya) – Slavia Prag (Çekya)

22.00 Sheriff (Moldova) – Servette (İsviçre)

22.00 Bayer Leverkusen (Almanya) – Karabağ (Azerbaycan)

PFDK VE TAHKİM

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) ve Tahkim Kurulu kararları açıklanacak.

BASKETBOL

EuroLeague

22.00 Olympiakos – Anadolu Efes

– EuroCup Kadınlar

18.30 Panathinakos – Beşiktaş

19.00 Kibirkstis – Galatasaray Çağdaş F.

20.30 Bursa Uludağ – Reyer Venezia

20.30 Emlak Konut – Arka Gdynia

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

asdasdas