OnePlus Buds 3’ün özellikleri sızdırıldı

Bugün, OnePlus 12’nin lansman tarihi hakkında bilgi aldık. Şimdi ise, markanın yakında çıkacak olan TWS kulaklıkları, FCC sertifikasyon web sitesinde tespit edildi. OnePlus Buds 3‘ün sızdırılan görselleri bu yıl Eylül ayında ortaya çıkmış ve ilk bakışta birkaç önemli detayı bizlere sunmuştu. Şimdi ise, ses cihazının FCC’deki görünümü, önceki sızıntı ile uyumlu bazı detayları doğruluyor. Listeleme, yaklaşmakta olan ürünün yakın zamanda piyasaya sürüleceğine dair ipuçları da veriyor.

OnePlus Buds 3, FCC’de E509A model numarası ile listelendi. Kesin isim belirtilmemiş olsa da, bunların OnePlus tarafından üretilen kablosuz kulaklıklar olduğu açıklandı. Sertifikasyon listesinden elde edilen şematikler, yaklaşan TWS kulaklıkların yarı-kulak içi tasarıma ve silikon kulak uçlarına sahip olacağını gösteriyor. Cihazın saklama ve şarj kutusu da kare şekilli olup, önceki modeline benzer.

FCC sertifikasına göre, OnePlus Buds 3, her bir kulaklık 58mAh hücre ile desteklenen 520mAh’lik bir pil ünitesiyle güçlendirilecek. Bu, önceki sızıntıda bahsedilen özelliklere benzer. Listeleme, ses cihazı hakkında ek bilgi vermiyor.

OnePlus Buds 3‘ün, 4 Aralık’ta Çin’de düzenlenecek bir etkinlikte OnePlus 12 akıllı telefon ile birlikte tanıtılıp tanıtılmayacağı henüz belirsiz. Hatırlanacağı üzere, Buds 2 Pro daha önce bu yıl küresel olarak piyasaya sürülmüştü.

Önceki sızıntılara göre, OnePlus’ın Buds 3′te, önceki modellerde bulunan çift tonlu tasarımı terk etmesi bekleniyor. Kulaklıkların önceki modelden daha hafif, yaklaşık 4.77 gram ağırlığında olacağı belirtiliyor. Kulaklıklar ve kutuları IP55 ve IPX4 sertifikalı olacak. Buds 3’ün çift sürücülere, 48dB ANC’ye, Google Hızlı Eşleştirmeye ve toplam 33 saat pil ömrüne sahip olacağı bildiriliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir