Atilla Taş Barda Olay Sonrası Tutuklandı

Şarkı Atilla Taş ve eşi, Beşiktaş’ta eğlendikleri barda iddiaya göre aşırı alkollü şekilde içeridekilere rahatsızlık verince dışarıya çıkarılmak istendi. Taş, işletmecilerle kavga etti. Olay yerine gelen polise de mukavemet gösterdiği öne sürülen Taş ve eşi gözaltına alındı.

Beşiktaş Polis Merkezi Amirliği’ne götürülen Atilla Taş, yasal işlemleri sonrası adliyeye sevk edildi. Tutuklanan Atilla Taş, cezaevine yerleştirildi. Taş’ın eşi ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

ATİLLA TAŞ KİMDİR?

Atilla Taş 4 Şubat 1975 tarihinde Adana’nın Ceyhan ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve ortaokulu memleketinde tamamladıktan sonra lise eğitimini İstanbul Davutpaşa’da tamamladı. İstanbul’da Erol Köse ile tanışarak müzik sektörüne giren Taş, ilk albümü olan ‘Kırmızılım’ı piyasaya sürdü. Bu albümdeki “Hamçökelek” şarkısı, onun ünlenmesini sağladı. 2010’ların başında Kanal 7’de “Taş Devri” isimli programı sundu.

DAHA ÖNCE DE CEZAEVİNE GİRMİŞTİ

31 Ağustos’ta, FETÖ’nün ‘medya yapılanmasında yer aldığı iddiasıyla Gemlik, Bursa’da göz altına alındı ve 3 Eylül’de “örgüt hiyerarşisine dahil olmaksızın örgüte bilerek, isteyerek yardım etmek” suçlamasıyla İstanbul’da tutuklandı. Cezaevindeyken Meltem Güler ile evlenen şarkıcı, 2017 Ekim ayında tahliye oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir