Acun Ilıcalı olaylı konsey hakkında ilk kez konuştu

Survivor All Star 2024 devam ediyor. Her bölümü gündem olan Survivor All Star’da geçtiğimiz günlerde ekrana gelen bölümünde Acun Ilıcalı konseyde yaşanan olaya çok sinirlenerek sandalye fırlattı. Yarışmacılara sinirlenen Ilıcalı “Siz ne istiyorsunuz. Her gün olay çıkartıyorsunuz. Kavga mı kaos mu?” diyerek bağırıp sandalye devirdi. Nagihan’ın Aleyna’ya fiziksel teması sonrası bu kadar sinirlenen Acun Ilıcalı konseyi de yarıda kesti.

Acun Ilıcalı, Berfu ve Eser Yenenler’in sunduğu ‘Cevap Ver Türkiye’ programına konuk oldu. Ilıcalı, Berfu Yenenler’in ‘Ne istiyorlarmış Acun abi tam olarak?’ sorusuna şöyle yanıt verdi:

“Rahmetli babamın bir lafı vardı rahat battı diye. Gerçekten Survivor’da bu kadar güzel bir kadro varken bu kadar sorunun olması beni çok rahatsız etti. Tabii ki siz ekranda yüzde 20 ile 25 arası görebildiniz bizim yaşadıklarımızı çünkü yayıncılık kuralları gereği bizim gösterdiğimiz özenden dolayı biz yüzde 75’ini gösteremedik. İki video göstersem şok geçirirsiniz.”

Eser Yenenler, Acun Ilıcalı’ya sandalyeyi itmesini sorunca Ilıcalı, “Kırmamaya çalıştım. Biz de insanız sonuçta ben de çok nadir sinirlenirim. Buradaki konu biraz yarışmacılarımızın olaydan sonraki rahat tavırları. Beni çıldırttı. Onu kaldıramadım. Yarışmacılarımıza söyledim inşallah iyi bir sezon olur” diye konuştu.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir