Taksici rezaleti: Kadın yolcusuna öyle bir şey dedi ki…

İrlanda’nın başkenti Dublin’de yaşayan 22 yaşındaki Megan Carpenter isimli kadının yaşadığı olay ülkede şok etkisi yarattı…

20 dakikalık mesafeye gitmek için bindiği taksinin şoförü ile selamlaştıktan sonra taksicinin garip sorular sorduğunu söyleyen Carpenter şikayette bulundu ve yerel medya kuruluşlarına konuştu.

Vücudunun farklı bölgelerinde renkli dövmeleri olan kadın, “Taksiye bindim ve ön koltuğa oturdum. Bazen öne bazen arkaya oturuyorum, bu sefer öyle denk geldi. Taksiciye kibarca selam verdim ve o da bana hemen ne kadar güzel olduğumu söyledi” dedi. Kibarca teşekkür ettiğini dile getiren kadın daha sonra taksi şoförünün “Ne kadar çok dövmen var. Mahrem yerlerinde de var mı? Görmek isterim” dediğini duyurdu.

Megan Carpenter yaşadıklarını İrlanda medyasına anlattı.

Bu sorudan dolayı çok rahatsız olduğunu söyleyen kadın, ismi belli olmayan taksicinin daha sonra genç kadını elle taciz etmeye çalıştığını söyledi. Genç kadın taksicinin 20 dakikalık yol boyunca boynuna ve kasıklarına dokunmaya çalıştığını dile getirdi.

Bu durumdan rahatsız olan ve daha sonra telefonuyla ailesine durumu haber veren Carpenter taksi şoförünün kendisine “Sekiz dakikalık yolumuz kaldı, bana gerçek bir parti kızı nasıl eğlenir gösterecek misin” diye sorduğunu ve daha sonra ise “5 dakika sonra ne yapacağız” dediğini aktardı.

Evine gelince babasının karşıladığını ve taksiciyle kavga ettiğini söyleyen Carpenter taksicinin, “Ben yanlış bir şey yapmadım. Ne oluyor anlamadım? Ben evliyim zaten” dediğini söyledi. Carpenter’ın taksiciyi bir taksi uygulamasından çağırdığı açıklanırken, taksici ile ilgili soruşturma başlatıldığı belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir